30% Club Poland na panelu “Różnorodność w radach nadzorczych” w ramach EEC 2022

27 kwietnia 2022 (środa)

godzina 13:30-15:00

Agnieszka Kopacz, Roman Kusz, Elżbieta Mączyńska-Ziemacka, Anna Potocka-Domin, Piotr Rybicki, Aleksandra Włodarczyk

Kampania 30% Club Poland stanowi ważny głos w debacie publicznej na temat roli kobiet w biznesie, dlatego nie może nas zabraknąć na jednej z największych imprez biznesowych Europy Centralnej! 27 kwietnia spotkamy się podczas 14. edycji European Economic Congress (Europejski Kongres Gospodarczy) na panelu poświęconym tematyce różnorodności we władzach o godzinie 13:30.

 

EEC to reprezentatywne i otwarte forum debaty o przyszłości europejskiej i polskiej gospodarki – przyszłości, w której musi znaleźć się miejsce dla kobiet. O tym jak zwiększać udział kobiet we władzach firm, dlaczego jest to ważne i jaką wartość dla biznesu przynosi różnorodność porozmawiają m.in. Aleksandra Włodarczyk, Koordynatorka i Członkini Komitetu Sterującego 30% Club Poland, Piotr Rybicki, Zawodowy Członek Rad Nadzorczych i Ambasador 30% Club Poland oraz Anna Potocka-Domin Head of Standard of Ethics Programme UN Global Compact Network Poland, a panel poprowadzi niezawodna Agnieszka Kopacz z Wirtualnej Polski.

 

EEC 2022 odbędzie się 25-27 kwietnia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zapraszamy do rejestrowania swojego udziału!