25 rocznica GE Women’s Network

14 czerwca 30% Club Poland wziął udział w obchodach 25. rocznicy działalności GE Women’s Network.

Potrzeba akceptacji i wsparcia w miejscu pracy jest w dzisiejszych czasach jednym z podstawowych oczekiwan pracowników. Jest wiele sposobów budowania różnorodnego i inkluzywnego miejsca pracy oraz wspierania pracowników w istotnych dla nich aspektach. Firmy mogą oddać głos społecznościom, swoim pracownikom, budując sieci pracownicze. Te inicjatywy, czasami oddolne, ale również zainicjowane przez pracodawcę, zrzeszają osoby chętne współtworzyć środowisko pracy współgrające z ich różnorodnością i mają realny wpływ na retencję pracowników, działania wspierające rekrutację czy też kreatywny proces tworzenia marki.

Wspaniałym przykładem jest GE Women’s Network Poland, która w czerwcu obchodziła swoje 25-lecie! Jest to niesamowicie prężnie działająca sieć pracownicza, której efekty pracy wyczuć można było w niesamowitej atmosferze obchodów rocznicy, na które zaproszona była również Aleksandra Włodarczyk, reprezentując 30% Club Poland.

Aleksandra wzięła udział w dyskusji „Networking w kobiecym wydaniu” razem z dr Bianką Siwinska, CEO Perspektywy Women in Tech, Moniką Jezierską, Członkinią Zarządu Fundacji Liderek Biznesu, Aleksandrą Harasiuk, Założycielką LEAN IN POLAND, a panel moderowała Małgorzata Romaniuk Wiceprezes Zarządu Banku BPH.

Bardzo dziękujemy za ciekawą rozmowę, a jednocześnie gratulujemy wszystkim wspaniałym Liderkom hubów, które współtworzą GE Women’s Network Poland. Mamy nadzieję, że znajdziemy wiele pól do współpracy z 30% Club Poland i razem będziemy pracować na rzecz zwiększenia różnorodności w biznesie.