Spotkanie informacyjne dotyczące Programu Mentoringowego

25 styczeń 2022 (wtorek)

godzina 14:00

Liz Dimmock

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z założycielką programu mentoringowego Moving Ahead, Liz Dimmock. Spotkanie odbędzie się 25 stycznia o godzinie 14:00 i ma na celu zaprezentowanie założeń programu. Będzie to okazja do rozwiania wątpliwości co do przebiegu programu, języka, liczby uczestników i kosztów – zatem wszelkich kwestii, jakie nam Państwo sygnalizowaliście w ubiegłych miesiącach. Mamy nadzieję, ze uda się stworzyć wspólną przestrzeń do wykreowania najlepszego programu mentoringowego dla Państwa firmy i pracowników.

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa poprzez zaakceptowanie zaproszenia, które roześlemy do Państwa mailowo.

 

Program Mentoringowy

Zachęcamy naszych członków do przyłączenia się do największego na świecie programu mentoringowego (30% Club cross-company mentoring programme). Jest to międzysektorowy program promujący różnorodność w miejscu pracy, prowadzony przez ekspertów firmy Moving Ahead. W Wielkiej Brytanii program działa już ósmy rok, w 2021 po raz pierwszy uczestniczyły kolejne kraje: USA, Meksyk, Hong Kong oraz Dubaj. W każdym z tych krajów projekt okazał się być dużym sukcesem. Polska dołączy z początkiem przyszłego roku, ale już teraz zachęcamy, żeby się zapoznać ze szczegółami i dokonać zgłoszenia.

 

Główne założenia programu:

  • POSTAWY: buduje i wzmacnia niezbędne postawy w celu osiągnięcia parytetu kobiet na stanowiskach kierowniczych i zarządczych,
  • SYSTEM: dopasowuje mentorowane kobiety ze wszystkich szczebli kariery do starszych mentorów (mężczyzn i kobiet) z innej organizacji,
  • NIEZWYŁE DOŚWIADCZENIE: ponad 12,000 mentorów i mentee w 220 organizacjach.
  • IMPACT: z każdej organizacji udział może wziąć 10 par.

 

Program trwa 9 miesięcy, podczas których pary mentoringowe spotykają się co najmniej 5 razy. Dodatkowo przewidziane są specjalnie dedykowane spotkania dla całej grupy uczestników programu. Więcej informacji na stronie Moving Ahead (moving-ahead.org)