„Women go boards” Perspektywy Women in Tech

Już drugi rok z rzędu 30% Club Poland współtworzył unikalne wydarzenie „Women go boards” podczas corocznego największego wydarzenia dla kobiet w branży IT Perspektywy Women in Tech. Partnerami wydarzenia byli European Women on Boards, ABSL Poland i GSK, firma członkowska 30% Club Poland.

Wstępem do dyskusji były inspirujące prezentacje: Katarzyny Piasecki, Ambasadorki 30% Club Poland, CEO ENNBOW, Maike Klement z Deloitte, Ewy Kubín z European Women on Boards, Agnieszki Belowskiej Gosławskiej z ABSL Poland oraz Mileny Olszewskiej-Miszuris, Co-Chair 30% Club Poland.

Następnie @Aleksandra Hamryszak moderowała dyskusję panelową, w której:

Dzielili się praktycznymi wskazówkami i osobistymi historiami kształtującymi ich kariery. Poruszono tematy związane ze wspieraniem się kobiet i mężczyzn, rozwojem kobiecego talentu, również w #STEM, wpływem macierzyństwa na karierę oraz znaczenie udanej współpracy w środowisku różnorodnym. Kluczowe wskazówki dla kobiet chcących dojść do poziomu zarządu obejmowały: konieczność aktywnego komunikowania swoich aspiracji w organizacji, dobre zarządzanie czasem, ale też dbanie o swój dobrostan.

Po panelu odbyła się moderowana sesja networkingowa, zorganizowana przez Joannę Zakrzewską i Katarzynę Czaję, która umożliwiła uczestnikom prowadzenie rozmów w małych grupach na temat ich planów rozwoju zawodowego. Podczas całego wydarzenia podkreślano znaczenie kontaktów w biznesie i korzyści wynikające z takich inspirujących spotkań.

Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywne uczestnictwo i do zobaczenia za rok.